Podesty i Antresole

WITAMY SERDECZNIE! - PODESTY
 

Podesty magazynowe – nazwa podesty magazynowe często jest używana zamiennie z antresolą magazynową. Jednak jest to błąd antresole magazynowe są to konstrukcje tworzące dodatkowe kondygnacje w magazynie natomiast podesty magazynowe to konstrukcje, które ułatwiają dostęp do regałów lub wyżej położonych miejsc w magazynie:

Możemy wyróżnić dwa główne rodzaje podestów magazynowych:

  • podesty magazynowe stałe

  • podesty magazynowe ruchome

Wykonujemy podesty magazynowe na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Podesty magazynowe wykonujemy za stali zwykłej malowanej proszkowo, stopnie podestów wykujemy w kraty wema, sklejki lub blachy ryflowanej wszystko w zależności od zapotrzebowania klienta.

Antresole magazynowe są płaskim przykryciem umożliwiającym dzielenie budynku na kondygnacje. Konstrukcja antresol magazynowych umożliwia podwójne i potrójne wykorzystanie powierzchni magazynowej. W przeciwieństwie do zainstalowanych na stałe pomostów regałowych antresole magazynowe oferują szerokie możliwości adaptacji dostępnej przestrzeni i optymalnego dopasowania jej do indywidualnych potrzeb i warunków panujących w magazynie.